fbpx

SIA “Neroli Met” uzņēmums, kas veic augstas kvalitātes un nestandarta iekārtu projektēšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu

SIA “Neroli Met” – metālapstrādes uzņēmums Saldus pagastā, Saldus novadā. Uzņēmums specializējas augstas kvalitātes montāžas, ražošanas līniju komplektēšanas un projektēšanas pakalpojumu nodrošināšanā, līniju automatizācijas ar mikro kontrolieru vadību projektēšanā, izgatavošanā, montāžā, uzstādīšanā un palaišanā, atbilstoši katra klienta vajadzībām un prasībām, atbilstoši augstākajiem standartiem.

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2002. gadā ir sperti nozīmīgi soļi ražoto iekārtu un realizēto projektu klāstā un sarežģītības pakāpē. Uzņēmuma vadības, projektētāju un darbinieku pieredze sadarbībā ar pasūtītāja speciālistiem ļauj veikt nozīmīgu attīstību un tehnoloģisko procesu uzlabojumus ražošanas procesu optimizēšanā un rentabilitātes paaugstināšanā. Uzņēmums izstrādā automātiskās vadības iekārtu programmatūru un piedāvā labāko risinājumu katra klienta vajadzībām.

SIA “Neroli Met” galvenais uzdevums, lai katrs klients būtu apmierināts ar padarīto darbu un iegūtu labāko rezultātu ražošanas procesu optimizēšanā un kvalitātes celšanā. Teikšu kā ir – ļoti iespaidīgi! Pārtikas ražošanas līnijas, fasēšanas un auto mazgāšanas līnijas, konveijeri un transportieri, pacēlāji un izgāzēji – tas viss top ar mūsu pašu, Saldus novada prasmīgo un darbīgo cilvēku rokām! Izcili!

Foto : SIA “Neroli Met”

Mājas lapa: http://www.nerolimet.com

#Automātiskāvadība#Programmatūra#Ražošana#NeroliMet#Salduspagasts#Saldusnovads#RažotsSaldū#RažotsSaldusnovadā

Pastāsti citiem: