fbpx

Pie Saldus apvedceļa izveido lielāko iekštelpu atrakciju parku Kurzemē

Atrakciju parks “Happy Kids” pie Saldus apvedceļa radījis vietu, kur svinēt bērnu ballītes un citus svētkus.

SIA “Grand M” dibināts 2012.gadā un sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar banketu organizēšanu un ēdināšanu. Savukārt 2018.gada novembrī tika atvērta pirmā, 70 kvadrātmetru liela rotaļu istaba. “Šobrīd mums ir lielākais iekštelpu atrakciju parks Kurzemē, aizņemot 600 kvadrātmetrus lielu telpu. Tieši šajā nozarē esam nedaudz ilgāk par trīs gadiem,” stāsta SIA “Grand M” valdes locekle Madara Bobkova.

Sākotnēji uzņēmējiem bija iecere piedāvāt bērnu pieskatīšanas pakalpojumu vecākiem, kuru atvasēm nav tikusi vieta bērnudārzā. “Mūsu ģimenē aug divi bērni, tāpēc saskārāmies ar to, ka nav iespējas īslaicīgi veikt darbus bez mazajiem. Viens no variantiem, ko vecāki šobrīd labprāt izmanto, ir darīt savu darbu mūsu telpās, kamēr bērni spēlējas. Bērni ir vecāku redzeslokā un aizņemti ar rotaļām,” stāsta Madara.

Savukārt nedēļas nogalēs rotaļu telpa tika piedāvāta dzimšanas dienas ballītēm bērniem. “Dzimšanas dienas bērni vienmēr gaida, tas ir gada gaidītākais notikums viņiem. Uzreiz bija skaidrs, ka 70 kvadrātmetri ir pārāk maza telpa. Jau pēc mēneša meklējām idejas, kā paplašināt piedāvājumu,”saka Madara.

Vaicājot, kāpēc izvēlēta tieši esošā biznesa vieta, Madara stāsta: “Šis ir lielākais resurss, kas mums bija pieejams, pilnīgi jauna ēka, kuru varējām pielāgot mūsu vajadzībām. Šīs telpas atrodas ļoti labā vietā, pie Rīgas – Liepājas šosejas, ērti piebraukt no tuvākajām pilsētām – Skrundas, Kuldīgas, Dobeles”.

Šobrīd atrakciju parks “Happy Kids” piedāvā telpu nomu bērnu un pieaugušo svinībām, konferencēm, tematiskām ballītēm, kā arī svinību organizēšanu un svētku inventāra nomu (galdi, krēsli, tekstils un dekorācijas). Visbiežāk atrakciju parka klienti ir ģimenes ar bērniem, tāpat uzņēmumi, kuriem nepieciešams telpas korporatīvajiem pasākumiem.

“Dekorējam ballītes atbilstoši izvēlētajai tematikai – tā, lai bērni vēl ilgi atcerētos savas dzimšanas dienas svinības. Svinības nav radītas tikai bērniem, bet arī lai priecētu vecākus, vecvecākus, radus un draugus. Visbiežāk bērnus vairs nevar pārsteigt ar mantām, tā vietā bērni izvēlas kārtīgas svinības kopā ar draugiem no bērnudārza vai skolas. Tā ir iespēja satikties ģimenēm un draugiem,” atklāj Madara.

Uzņēmums plāno ierīkot arī svinību laukumu ārtelpās. Madara atklāj, ka uzņēmumam ir arī nākotnes plāni, kuriem cer piesaistīt Eiropas finansējumu. “Vēl ēkā ir brīvas telpas, lai paplašinātu pakalpojumu klāstu un izveidotu atpūtas kompleksu,” pauž uzņēmēja.

Atsauce uz avotu: db.lv

Foto: Happy Kids

Pastāsti citiem: