fbpx

Darbs Ēberliņu dravā rit visu gadu

Foto: http://www.eberlinudrava.lv

Darbs Ēberliņu dravā rit visu gadu, bet mums aktuāli nemitīgi stiprināt imunitāti – veselību. Ne velti Ēberliņu dravas piedāvāto fasēto biškopības produktu klāsts pelnīti jau gadiem ir iemantojis cilvēku uzticību un ir iecienīts Dienvidkurzemē, Liepājā un Rīgā.

Ēberliņu dravas bites čakli strādā, un saimniecība piedāvā augstvērtīgu dažādu ziedu medu, krēmveida medu, šūnu medu, ziedputekšņus, bišu maizi un vaska sveces. Medus pieejams dažāda tilpuma stikla iepakojumā.

Attīstot tālāk savas ģimenes biškopības tradīcijas, Ēberliņu drava arvien pilnveido gan savu bišu ganāmpulku, gan produkcijas garšas īpašības un kvalitāti.

Šobrīd saimniecība ar 500 medus bišu saimēm veic aktīvu dravniecību Dienvidkurzemē, ar bāzes vietu Nīgrandē, Nīgrandes pagastā. Sava, kā arī citu Latvijas biškopju ražotā produkcija, tiek realizēta Latvijā un eksportēta uz daudzām Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Foto: http://www.eberlinudrava.lv

“Pēc iepriekšēja pasūtījuma veidojam īpašus dāvanu un prezentāciju produktus. Veicam individuālu etiķešu maketu izstrādi konkrētam pasākumam vai uzņēmumam. Sadarbojamies ar korporatīvajiem klientiem,” atklāj dravas saimnieks Krists Ēberliņš. Piemēram, medu ar saviem vārdiem jaunais pāris var pasniegt kāzu viesiem.

Foto: www.eberlinudrava.lv

“Veicinām gan lielāku biškopības attīstību, gan lauksaimniecības un savvaļas augu kvalitatīvāku apputeksnēšanu. Ilgtspējīga lauksaimniecības attīstība – cilvēki, veselība, drošība, kultūra, izglītība, atjaunojamie resursi, tehnoloģijas, infrastruktūra, kvalitatīva, organiska pārtikas produkcija, ikgadējas darba vietas, sociālekonomiskā nodrošinātība, reģionu vienmērīga attīstība. Mēs uz to ejam šeit – Latvijā!” saka Krists Ēberliņš.

Atsauce uz avotu: www.eberlinudrava.lv

www.cukursaldi.lv

Pastāsti citiem: